Horúca Sprcha – fotogaléria

Divadlo Komédie odpremiérovalo 17. a 18. marca 2017 v Dome kultúry Ružinov v Bratislave v celoslovenskej premiére komédiu o partnerskom súžití HORÚCA SPRCHA. So záverečným srdečným potleskom, ako aj s nadšeným prijatím u publika.

Nechýbali ani pochvalné vyjadrenia od samotného autora hry Freda Apkeho, ktorý sa oboch predstavení zúčastnil. Slovami chvály na inscenáciu nešetril! Fred Apke zložil poklonu všetkým hercom a ocenil najmä obrovskú dynamiku predstavenia a komediálne nasadenie všetkých protagonistov. A to spolu so svojou manželkou – známou a populárnou poľskou herečkou Martou Klubowicz. Tá v poľskom uvedení tejto komédie hrala postavu moderátorky – psychologičky Pauly.

V bratislavskom uvedení v nej excelovala Zuzana Tlučková. Na javisku hviezdila nielen slovnými bonmotmi, ale aj erotickou situáciou zvádzania mladého opravárenského „zajka“. Peter Kočiš bol doslova dynamitom predstavenia a v úlohe podvádzaného manžela nielen rozosmieval publikum, ale aj láskavo dojímal. Thomas Puskailer svojim neodolateľným šarmom a bezchybným chrupom potvrdil, že táto úloha je pre neho priam šitá na mieru.

Eva Máziková – známa svojim temperamentom – po predstevní len podotkla, že je krotkou mačičkou oproti mrštnosti a pohybovému nasadeniu Kataríny Ivankovej. Tá si v predstavení zahrala dravú Petru. Na jej podpapučovom manželovi Klausovi si schuti zgustol Marcel Ochránek a v sobotu Přemek Boublík.

Úspešný návrat na javisko potvrdil aj mladý herec Jakub Lorencovič. Po skončení predstavenia si mnohí hostia užívali popremiérovú pohodovú atmosféru vzájomných rozhovorov. Žičlivá nálada bola tým hlavným tmelom oboch premiérových večerov.

Ak sa chcete kľúčovou dierkou humoru a sebairónie pozrieť do vlastnej spálne alebo vtipne zrevidovať zopár spoločných manželských rokov života – jednoznačne odporúčame terapiu humorom v podobe HORÚCEJ SPRCHY. V Bratislave – najbližšie 27. a 30. marca o 19.00 hod. v Dome kultúry Ružinov. Ale už teraz sa tešíme na skvelých divákov 23. marca o 18.00 hod. v Bojniciach, Všetci do županov – horúca sprcha už tryská! Len a len pre vás!